Wycieczka do Agroturystyki Wesołe Ranczo

W dniu 21.05 nasze Motylki pojechały na wycieczkę do Agroturystyki Wesołe Ranczo w Niechłodzie. Pobyt w gospodarstwie dostarczył dzieciom bardzo dużo wrażeń 🙂 Nasi milusińscy mieli okazję zobaczyć zwierzęta mieszkające na farmie. Celem wycieczki było przybliżenie dzieciom warunków życia na wsi , zdrowego trybu życia oraz umożliwienie kontaktu ze zwierzętami hodowlanymi. Dzieci z dużym zaangażowaniem karmiły zwierzątka. Dużą atrakcją tego dnia była możliwość pogłaskania prosiaczków. Jednak największą radość sprawiły zabawy ruchowe w stodole na miękkiej słomie. Cała wycieczka nie mogła się odbyć oczywiście bez pieczonych kiełbasek. Dzieci z uśmiechem wróciły do przedszkola, długo dzieląc się jeszcze między sobą wrażeniami z wycieczki 🙂 To był naprawdę wspaniały dzień!