Ferie zimowe za nami.

Ferie zimowe za nami. W tym czasie dzieci z naszego przedszkola brały udział w różnorodnych, ciekawych zajęciach. Każdy dzień przynosił kolejną porcję ciekawych zdarzeń, doświadczeń, informacji. Dzieci chętnie wykazywały się wiedzą i spostrzeżeniami podczas zabaw badawczych. Chętnie wypowiadały się na bliskie sobie tematy oraz rozmawiały o aktualnej porze roku, sposobach spędzania wolnego czasu oraz bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw. Dzieci uczestniczyły również w twórczej aktywności plastycznej, tworząc zimowe obrazki z nietypowych, wyszukanych materiałów plastycznych oraz malowały farbami. Rozmawiały na temat dbania o ptaki zimą oraz zrobiły przepiękne karmniki dla ptaków.Były gry i zabawy sportowe, które sprawiły dzieciom wiele radości. Pani Zima postanowiła się do nas uśmiechnąć i mieliśmy także okazję do ulepienia  bałwana i porzucania się śnieżkami. Zabawy ze śniegiem sprawiły, że na twarzach dzieci pojawił się wielki uśmiech.

Zapraszamy na długą ale ciekawą fotorelację. 🙂