Informacja dla rodziców grupy Sowy (byłe Myszki)

Drodzy Rodzice.

01.09.2020 r (wtorek) rozpoczynamy rok szkolny 2019/2020. W związku z wytycznymi przekazujemy kilka ważnych informacji. Do szatni będzie wpuszczana ograniczona ilość osób, w związku z tym prosimy zarezerwować sobie troszkę więcej czasu. W przypadku nagromadzenia się większej ilości osób może się zdarzyć tak, że trzeba będzie poczekać. Dziecko może wejść do przedszkola tylko z jednym rodzicem, następnie panie pomoce mierzą dziecku i rodzicowi temperaturę. Następnie rodzic zobowiązany jest do założenia rękawiczek lub dezynfekcji rąk. Dopiero wtedy można zaprowadzić dziecko do sali, lecz nie przekracza jej progu.

W tym roku naszą salą jest sala Sówek na drugim piętrze. Na zebranie z rodzicami zapraszamy 16.09.2020 r o godz. 15.30, na którym przekażemy państwu wszystkie informacje dotyczące pracy grupy na rok szkolny 2020/2021. Jednocześnie informujemy, że na zebranie przychodzi tylko jeden rodzic. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Do zobaczenia i czekamy już na nasze przedszkolaki.

Panie z grupy Ewelina Narwojsz i Ewelina Siedy