Informacja dla rodziców grupy Wiewiórki (dawniej Sówki)

Drodzy państwo,

odnośnie państwa pytań na temat rozpoczęcia nowego roku szkolnego, przekazujemy najważniejsze informacje. 1 września dzieci przychodzą normalnie do przedszkola, do szatni będzie wpuszczana ograniczona ilość osób, w związku z tym proszę zarezerwować sobie dodatkowy czas, w przypadku nagromadzenia się większej ilości, ponieważ może zdarzyć się tak, że trzeba będzie poczekać. Dziecko może wejść do przedszkola z jednym rodzicem, następnie panie pomoce mierzą temperaturę dziecku i rodzicowi. Potem rodzic zobowiązany jest do założenia rękawiczek, lub dezynfekcji rąk. Dopiero wtedy prowadzi dziecko do sali, lecz nie przekracza jej progu.

W tym roku jesteśmy na drugim piętrze – sala „Wiewiórki” 🙂 To są najważniejsze informacje. Resztę przekażemy państwu na zebraniu 7 września o godzinie 15.30 w naszej sali. Jednocześnie informujemy, że na zebranie zapraszamy po jednym z rodziców. (prosimy o zabranie maseczek)

Czekamy na nasze Wiewiórki!

Marta i Natalia