Odwiedziny Świętego Mikołaja

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Mikołaj to miły i długo oczekiwany gość. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać.  Dzieci przygotowały się do niego  starannie. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość.  Opowiadały Mikołajowi o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są grzeczne. Po wspaniałych występach dzieci nadeszła wyczekiwana chwila – Mikołaj wręczał każdemu dziecku paczkę, a prezenty były wspaniałe. Mikołaj dostał również prezent od dzieci w postaci laurek.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Podczas wizyty Świętego Mikołaja nasza pani fotograf Lidia Kowalska robiła piękne pamiątkowe zdjęcia, ale również ufundowała i przekazała każdej grupie przedszkolnej piękne prezenty w postaci zabawek. Za co bardzo dziękujemy.