Świąteczna ,,Serdeczna Karteczka”.

W grudniu przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 15 w Głogowie zrealizowały kolejne zadanie w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Serdeczna Karteczka”. W tym miesiącu naszym zadaniem było wykonanie karteczki dla Seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Głogowie ,,Magnolia”. Zajęcia plastyczne na których dzieci wykonały świąteczne karteczki poprzedzone były rozmową na temat osób starszych.. Dzieci dowiedziały się, że zawsze należy pomagać osobom starszym, samotnym oraz wszystkim, którzy tego potrzebują. Następnie wykonały piękne świąteczne karteczki. Dzieci samodzielnie oraz z pomocą pań ozdobiły różnokolorowe kartki, które rozbłysły dzięki brokatowym ozdobom i umieściły na nich życzenia świąteczne. Naszymi karteczkami obdarowaliśmy Seniorów z zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej w Głogowie ,,Magnolia”. Mamy wielką nadzieję, że dzięki kolorowym kartkom od przedszkolaków na twarzach niejednej osoby zagości iskierka uśmiechu w ten magiczny czas, jakim są zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Dziękujemy Paniom i przedszkolakom za zaangażowanie.