Wielki Bal Karnawałowy

W dniu 29.01 w naszym przedszkolu odbył się wielki bal. Tego dnia już od rana w sali przedszkolnej pojawiały się kolorowe postacie.  Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów,…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wspólnie z dziećmi przebrały się również wszystkie Panie. Później wszyscy uczestnicy balu przychodzili do swoich sal balowych, których wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były “tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”  i ” Krasnoludek”. Jednym słowem zabawa na 102!!!.