Świąteczny czas

Świąteczny czas to jeden z naszych ulubionych momentów przedszkolnego kalendarza. To niewątpliwie czas wzmożonej aktywności plastycznej, muzycznej, społecznej, ale jakże magicznej. Atmosfera świąt unosi się w powietrzu i widać ją na każdym kroku. Rozpoczynając od świątecznych dekoracji, które ozdabiają każdą przedszkolną salę, a kończąc na spotkaniu z wyjątkowym gościem, na którego dzieci czekają cały rok. To okres magiczny, wypełniony radością i  uśmiechem. To czas otwartych serc, czas obdarowywania i otrzymywania.

U nas były wypieki w postaci świątecznych pierniczków oraz piękne zielone choineczki wykonane z wełny.

Wszystkim rodzicom dzieci z grupy Sówki składamy serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.