Dzień babci i dziadka

Babcia i Dziadek każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem i wszystkim tym co dobre. Dlatego nasze ‘Myszki’ wykonały uroczysty występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem przygotowali się do tego szczególnego wydarzenia. Dzieci przygotowały program artystyczny w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach do muzyki klasycznej oraz tańczyły. Nie zabrakło tańców integracyjnych z babcią i dziadkiem oraz pysznego poczęstunku. Dzieciaczki również wykonały piękne prezenty, aby móc podziękować swoim ukochanym babciom i dziadkom za wszelki trud.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.