Witamy po wakacjach dzieci z byłej grupy „Ślimaczki”

Informacje dla Rodziców dzieci z grupy „Myszki” (była „Ślimaczki”).

Szanowni Rodzice!!!

01.09.2020 r. zapraszamy do przedszkola wszystkie dzieci z grupy „Myszki” (byłej gr. „Ślimaczki”).

Dzieci przyprowadzacie Państwo do godz. 8.15, odbieracie od godz.14.15 (możliwy jest wcześniejszy odbiór dziecka, jednakże po wcześniejszym zgłoszeniu wychowawczyni).

Dziecko przyprowadza rodzic/ opiekun prawny, który wchodzi do przedszkola w maseczce i jednorazowych rękawiczkach lub po uprzedniej dezynfekcji rąk.

Rodzic/ opiekun prawny wpuszczany będzie wraz z dzieckiem do szatni po zmierzeniu temperatury, jednakże w ograniczonej ilości osób (co może wydłużyć nieco czas pozostawienia dziecka pod opieką nauczyciela – dlatego warto dziecko przyprowadzić trochę wcześniej).

Rodzic/ opiekun prawny po rozebraniu dziecka w szatni zaprowadza je do sali „Myszek” (obok sali „Ślimaczków”), lecz nie przekracza progu sali.

Gdyby zdarzyło się, że w sali nie będzie jeszcze nauczycielki, w takiej sytuacji prosimy dziecko zaprowadzić do sali „Ślimaczków” .

Na stronie internetowej przedszkola w zakładce Aktualności znajdują się informacje dla Rodziców – wytyczne GIS oraz oświadczenia rodziców – prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami, wypełnienie oświadczeń (oświadczenia dzieci młodsze) i przyniesienie ich do przedszkola.

Ze względu na to, że nie mamy jeszcze od Państwa oświadczeń dotyczących upoważnień osób do odbioru dziecka z przedszkola, bardzo prosimy, aby przez pierwszy tydzień dziecko odbierane było przez rodziców/ opiekunów prawnych!!!

Prosimy zaopatrzyć dziecko w wyprawkę przedszkolną, w której skład wchodzą:

• kapcie – zakładane na piętę, podpisane imieniem i nazwiskiem,
  • ubrania na zmianę (bluzeczka, majtki, spodenki) w woreczku, również podpisane imieniem i nazwiskiem (zostawione na półce w szatni).

Zebranie z Rodzicami odbędzie się najprawdopodobniej dnia 15.09.2020 r. o godz. 15.00 w sali „Myszki” (informacja zostanie jeszcze potwierdzona). Na zebranie przychodzi w maseczce tylko jeden rodzic/ opiekun prawny od danego dziecka.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość 🙂

Wychowawczynie grupy:

Ewelina Warchoł i Renata Hływa