Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. W tym uroczystym dniu grupa Wiewiórek miała okazję wystąpić dla Pań z naszej sąsiedniej grupy. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Nie obyło się też bez drobnych upominków. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Z tego miejsca, chciałybyśmy również podziękować Wam, rodzicom za moc życzeń, upominków i pięknych słów kierowanych w naszą stronę. Jest nam niezmiernie miło, że mamy możliwość pracować z Waszymi największymi sukcesami życiowymi… Od kilku lat to też nasze „małe sukcesy”. Dziękujemy! 🙂