DZIĘKUJEMY

Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie, jest bezcenne.  Składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i okazaną pomoc w  zorganizowaniu Dnia Dziecka w naszym przedszkolu.

Dziękujemy Radzie Rodziców, dzięki której dzieci mogły uczestniczyć w pokazie sztuki iluzji, którą zaprezentował nam   Magik- Show  Janusz Popiel ,,Tristo”.

Dziękujemy Pani Lidii Kowalskiej – Fotografia za organizację i sponsoring wielu atrakcji dla dzieci, które przeprowadziły animatorki z ,,Mini Disco”.

Był to dzień pełen muzyki, tańców, konkurencji sportowych. Przedszkolaki korzystały z dmuchanego zamku. Atrakcją było malowanie twarzy i puszczanie baniek mydlanych. Wszystkim zabawom towarzyszył szczery, dziecięcy uśmiech.

Dziękujemy paniom nauczycielkom, jak i obsłudze – za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Wasza pomoc i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.

Dwa dni wspaniałej zabawy za nami, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć naszym kochanym dzieciom wspaniałego Dnia Dziecka z rodzicami.

Życzymy Wam wszystkim, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej.