WITAMY PO WAKACJACH

Drodzy Rodzice

Serdecznie witamy wszystkie nasze Przedszkolaki oraz Rodziców po wakacyjnej przerwie. Naszym Milusińskim życzymy samych wspaniałych chwil spędzonych w przedszkolu, niezapomnianych zabaw i wszelkich radości.

Nowy rok szkolny 2022/2023 rozpocznie się 01.09.2022 r. jako normalny dzień pobytu dzieci w przedszkolu, bez uroczystości o charakterze szkolnym. Prosimy zabezpieczyć dzieci w obuwie zmienne (ze sztywną podeszwą i umocnieniem na piętach) i dodatkową garderobę na zmianę w razie nieprzewidzianych niespodzianek (zostawioną na półce w szatni). Dzieci 3-letnie potrzebują również piżamki (podpisanej) do poobiedniego odpoczynku (przynoszą ją do sali zajęć).

Uwaga!!!

W związku z zaleceniami sanepidu niestety dziecko nie może wnosić na teren przedszkola swoich ulubionych domowych zabawek.

Dzieci 3-letnie zapraszamy do grup: „Jeżyki” oraz „Ślimaczki”.

Czekamy na Was 🙂
Do zobaczenia!

Pierwsze zebranie organizacyjne dla Rodziców nowoprzyjętych maluszków odbędzie się w tygodniu 05.-09.09.2022 r., dla pozostałych Rodziców w kolejnym tygodniu września br. Dokładne terminy zebrań podane będą na tablicach przy salach zajęć dzieci.