Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

18 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, czyli misia o „małym rozumku” ale „wielkim sercu”. Dzieci na całym świecie kochają tę postać. Kubuś w prosty sposób uczy wielu życiowych mądrości, pokazuje, że warto cieszyć się z najmniejszych nawet rzeczy, jest życzliwy dla innych, a przyjaźń i pomaganie przyjaciołom są dla niego bardzo ważne. W naszym przedszkolu również postanowiliśmy uczcić to sympatyczne święto. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się, jaka była historia powstania książki o przygodach, rozwiązywały zagadki słowno-obrazkowe związane z Kubusiem i jego przyjaciółmi, odtańczyły wspólnie „misiowy taniec” oraz poczęstowały się „małym co nieco”. Nie zabrakło dyplomów, „misiowych opasek” a przede wszystkim, uśmiechu. Zapraszamy na fotorelacje!