DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

W dniu 26.09.2019 r. odbyła się wycieczka do Leśnej Doliny, aby uczcić ,,Dzień Pieczonego Ziemniaka”, na którą to wybraliśmy się z grupą ,,Liski”. Podczas tego dnia zrobiliśmy jesienny piknik z licznymi zabawami na leśnej polanie. Nie zabrakło zabawy z chustą animacyjną i gry w piłkę. Wiele radości dzieciom sprawiło smakowanie pieczonego ziemniaczka z solą i masełkiem. Zwieńczeniem wycieczki był spacer po lesie i zbieranie darów jesieni do kącika przyrodniczego w sali oraz oglądanie tablic przyrodniczo-ekologicznych i zapoznanie się ze zwierzętami mieszkającymi w lesie oraz drzewami występującymi w lesie. Wycieczka minęła szybko, ale dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń, a także zintegrowała dzieci.