Mikołajki w naszej grupie

W ubiegłym tygodniu 04.12.2020 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Mikołajki. To był bardzo wyjątkowy i długo wyczekiwany dzień. Motylki do tego szczególnego dnia przygotowywały się bardzo starannie. Dzieci wykonały piękne mikołajkowe prace plastyczne. W tym dniu nasze Motylki zrealizowały kolejne zadanie z projektu edukacyjnego „Uczymy dzieci programować „. Zabawy z elementami symetrii bardzo spodobały się naszym przedszkolakom. Najbardziej wyczekiwanym momentem tego dnia były odwiedziny Świętego Mikołaja. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci 🙂 Święty Mikołaj został gorąco powitany wiersz oraz piosenką. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem spotkania z naszym gościem.Mikołajowi serdecznie dziękujemy za prezenty!

Podczas odwiedzin Św. Mikołaja pani Lidia Kowalska fotograf obdarowała dzieci prezentami za co bardzo dziękujemy 🙂