Narodowe Święto Niepodległości

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej ojczyzny. Po wieloletniej niewoli polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Związku z tym przedszkolaki miały okazję zapoznać się z kodowaniem. Układaliśmy patriotyczne rytmy oraz układaliśmy obrazek z części. Tego dnia również wzięliśmy udział w akcji „przedszkole do hymnu“. Dzieci z panią dyrektor i personelem placówki dokładnie o godz. 11:11 wspólnie odśpiewały nasz hymn, przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej polski. Pięknym zakończeniem było obejrzenie patriotycznego występu grup starszych. W ten sposób uczciły rocznicę odzyskania niepodległości.