MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD RECYTATORSKO-WOKALNY „WIOSNA W WIERSZU I PIOSENCE”

W miniony wtorek (19 marca br.) w naszym przedszkolu odbył się IV Przegląd Recytatorski. W tym roku poszerzony został o formę wokalną. W przeglądzie, pod hasłem przewodnim „Wiosna w wierszu i piosence”, uczestniczyły dzieci 5-6letnie z głogowskich przedszkoli: PP1, PP5, PP7, PP9, PP10, PP17, PP20, PP21 oraz naszego. Spotkanie rozpoczęło się od występu 4letnich gospodarzy z grupy „Myszki”. Naszą placówkę reprezentowały dziewczynki z grup: „Motylki” (Oliwia, Marcelinka, Ola) oraz „Wiewiórki” (Oliwia). Wszyscy uczestnicy, w pięknych strojach, zaprezentowali swoje wspaniałe umiejętności recytatorskie lub wokalne w wybranym przez ich panie repertuarze o tematyce wiosennej. Było dużo braw, uśmiechu i radości. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki oraz słodki poczęstunek.

Zapraszamy na fotorelację 🙂

19 marca br. w Przedszkolu Publicznym nr 15 w Głogowie odbył się IV Przegląd Recytatorski. W tym roku poszerzony został o formę wokalną. W przeglądzie, pod hasłem przewodnim „Wiosna w wierszu i piosence”, uczestniczyły dzieci 5-6letnie z głogowskich przedszkoli: PP1, PP5, PP7, PP9, PP10, PP15, PP17, PP20 i PP21. Spotkanie rozpoczęło się od występu 4letnich gospodarzy z grupy „Myszki”. Wszyscy uczestnicy, w pięknych strojach, zaprezentowali swoje wspaniałe umiejętności recytatorkie lub wokalne w wybranym przez ich panie repertuarze o tematyce wiosennej. Było dużo braw, uśmiechu i radości. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki oraz słodki poczęstunek.