Ogólnopolski Projekt Edukacyjny ,,Kreatywny Przedszkolak”.

W ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Kreatywny Przedszkolak” wykonaliśmy następujące zadania:

• ,,Jesień” A. Vivaldi – podczas wykonywania tego zadania przy dźwiękach utworu ,, Jesień” Antoniego Vivaldiego tańczyliśmy i bawiliśmy się z wykorzystaniem atrybutów jesieni, parasola i kolorowych piłeczek, oczywiście w jesiennych barwach.
  • Sensoryczna ścieżka z darów jesieni – realizacja tego zadania dostarczyła nam niezwykłych doznań sensorycznych. Tworząc ścieżkę z darów jesieni pobudzaliśmy wszystkie nasze zmysły: zmysł wzroku, słuchu, dotyku oraz węchu. Poznaliśmy jesienne kolory, struktury, a także zapachy.
  • ,,Zima” A. Vivaldi – przy tym utworze tego znanego kompozytora bawiliśmy się z wykorzystaniem białych karetek oraz zimowych śnieżynek. Były to zabawy manualne, taniec, a także zabawy ruchowe.
  • Świeczniki dla babci i dziadka – w realizację tego zadania włożyliśmy całe nasze serca!!! Dla naszych ukochanych babć i dziadków, w ramach prezentów z okazji ich święta, wykonaliśmy piękne, własnoręcznie malowane i ozdabiane świeczniki.