I WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „MINI TALENT SHOW”

W miniony piątek (17 listopada br.) w naszym przedszkolu odbył się I Wewnątrzprzedszkolny Przegląd Twórczości Artystycznej „MINI TALENT SHOW”. Chętne dzieci z poszczególnych grup wiekowych 4-6latków zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Przegląd rozpoczął się występem organizatorek spotkania, czym panie dodały otuchy małym artystom, a wszystkich zgromadzonych w sali zachęciły do wspólnej super zabawy 🙂  Wszyscy mali artyści za ujawnienie swoich mini talentów zostali nagrodzeni gromkimi brawami, pamiątkowymi dyplomami oraz drobnymi upominkami 🙂

Dziękujemy serdecznie wszystkim występującym za odwagę, paniom nauczycielkom za dostrzeżenie w dzieciach ukrytych talentów, a także rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci. Mamy nadzieję, że przegląd „Mini Talent Show” zagości na dobre w harmonogramie naszych przedszkolnych imprez 🙂

Zapraszamy na fotorelację 🙂

https://photos.app.goo.gl/3iTDdEsEdMAYhwNu8

https://photos.app.goo.gl/AXpAJsMLFwunV44d7