Informacja dla rodziców dzieci 3 letnich

Uwaga Rodzice dzieci 3 letnich

Informujemy Państwa, że z uwagi na obowiązujące przepisy sanitarne związane z COVID-19,
 nie organizujemy spotkania adaptacyjnego w przedszkolu. Rodziców dzieci z grupy Jeżyki zapraszamy dn. 03.09.2020 o godz. 15:00 na zebranie organizacyjne.  Jednocześnie informujemy, że na zebranie zapraszamy tylko jednego z rodziców.

Prosimy Państwa o przygotowanie wyprawki przedszkolaka.

1. Kapcie – podpisane imieniem i nazwiskiem
  2. Piżamkę- wygodną i łatwą do ubrania, podpisaną imieniem i nazwiskiem dziecka
  3. Ubrania na zmianę włożone do woreczka z materiału, który również podpisujemy imieniem
    i nazwiskiem dziecka
  4. Artykuły higieniczne:

– chusteczki higieniczne – duże pudełko

– chusteczki nawilżane

Uwaga Rodzice!!!

Drodzy Państwo odnośnie rozpoczęcia nowego roku szkolnego przekazujemy najważniejsze informacje. 1 września dzieci przychodzą normalnie do przedszkola, do szatni będzie wpuszczana ograniczona ilość osób w związku z tym prosimy zarezerwować sobie troszkę więcej czasu,
w przypadku nagromadzenia się większej ilości osób może zdarzyć się tak, że trzeba będzie poczekać. Dziecko może wejść do przedszkola tylko z jednym rodzicem, następnie panie pomoce mierzą dziecku i rodzicowi temperaturę. Następnie rodzic zobowiązany jest do założenia rękawiczek, lub dezynfekcji rąk. Dopiero wtedy można zaprowadzić dziecko do sali, lecz rodzic nie przekracza jej progu. Dziękujemy za wyrozumiałość i czekamy już na nasze przedszkolaki.

Panie z grupy Monika P. i Barbara D.