Informacja dla rodziców grupa Żabki

Informacje dla rodziców dzieci z grupy Żabki.

Szanowni rodzice!!!

01.09.20r. zapraszamy do przedszkola wszystkie dzieci z grupy Żabki.

Dzieci przyprowadzamy do godz. 8.15, odbieramy od godz.14.15

(możliwy jest wcześniejszy odbiór dziecka, jednakże po wcześniejszym zgłoszeniu nauczycielce).

Dziecko przyprowadza rodzic, który wchodzi do przedszkola w maseczce i jednorazowych rękawiczkach lub po uprzedniej dezynfekcji rąk.

Rodzice wpuszczani będą wraz z dzieckiem do szatni po zmierzeniu temperatury, jednakże w ograniczonej ilości osób (co może wydłużyć nieco czas pozostawienia dziecka pod opieką nauczyciela – dlatego warto dziecko przyprowadzić trochę wcześniej).

Rodzic po rozebraniu dziecka w szatni zaprowadza je do sali Żabki, lecz nie przekracza progu sali( gdyby zdarzyło się, że w sali nie ma jeszcze nauczycielki, w takiej sytuacji proszę dziecko zaprowadzić do sali Kreciki).

Na stronie internetowej przedszkola w zakładce Aktualności znajdują się informacje dla rodziców- wytyczne GIS oraz oświadczenia rodziców– proszę o zapoznanie się z tymi informacjami, wypełnienie oświadczeń (oświadczenia dzieci młodsze) i przyniesienie ich do przedszkola.

Ze względu na to, że nie mamy jeszcze od Państwa oświadczeń dotyczących upoważnień osób do odbioru dziecka z przedszkola, bardzo proszę, aby przez pierwszy tydzień dziecko odbierane było przez rodziców!!!

Proszę zaopatrzyć dziecko w wyprawkę przedszkolną, w której skład wchodzą:

• Kapcie – podpisane imieniem i nazwiskiem
  • Ubrania na zmianę (bluzeczka, majtki, spodenki) w woreczku również podpisane imieniem i nazwiskiem.
  • Artykuły higieniczne – chusteczki higieniczne duże pudełko oraz chusteczki nawilżane.

Zebranie z rodzicami

odbędzie się najprawdopodobniej  dnia 08.09.20r. o godz. 15.30 w sali Żabki

(informacja zostanie jeszcze potwierdzona). Na zebranie przychodzi w maseczce tylko jeden rodzic.

Z góry dziękuję  za wyrozumiałość

Wychowawca grupy Ewelina L-K.