OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

🇵🇱 11 listopada 1918 r. to istotna data dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia, po po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego też każdego roku 11 listopada obchodzimy niezwykle ważne święto narodowe – Święto Niepodległości.

W naszej placówce uroczystość rozpoczęła się przywitaniem całej społeczności przedszkolnej przez panią wicedyrektor, po czym przed zgromadzoną publicznością swój występ artystyczny zaprezentowała grupa 6latków „Motylki” z gościnnym udziałem kolegów i koleżanek z grupy 4latków „Myszki”. W ten sposób, wierszem i piosenką, dzieci oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłości do ojczyzny.

Miniony piątek, z pewnością zapadnie nam wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków.

Zapraszamy na fotorelację 🇵🇱