PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW OD PANA PAWŁA I JEGO SYNA

Drogi Darczyńco, Droga Darczyńczyni,

dobro to wynik dzielenia! Weekend Cudów dowiódł tego z pełną mocą! Dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historie Rodzin — dzieląc się czasem, uważnością i materialną pomocą.

Szlachetna Paczka to pomoc, która wynika z chęci dzielenia się z drugim człowiekiem. Ta chęć jest w nas zakorzeniona tak głęboko, że nawet mając niewiele, potrafimy dostrzec kogoś, kto ma mniej i mu pomóc. Dzięki Tobie i Twoim bliskim, osoby w trudnej sytuacji wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. To pomoc, która przegania z ich codzienności bieżące troski, daje siłę do zmian.

Dziękujemy, że pomagacie osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pan Paweł z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Pan Paweł z ekscytacją zaprosił nas do domu. Widać było jego skrępowanie, kiedy wnosiliśmy kolejne paczki. Ojciec nie mógł uwierzyć, iż to wszystko jest dla jego rodziny. Adam był bardzo podekscytowany taką ilością paczek. Chłopak krępował się i nie chciał otworzyć paczek przy wolontariuszach. Z późniejszej relacji wiemy, że pojawiły się łzy radości i zadowolenia. Ojciec cieszył się bardzo z zestawów patelni, sztućców, koców, ubrań i ilości żywności oraz środków higienicznych i czystości. Pan Paweł był przeszczęśliwy z powodu ogromnej ilości zapasów żywności. Rodzina będzie miała spokojne święta, pełne radości i miłości.

Słowo od Wolontariusza (opiekuna Rodziny)

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za chęć wzięcia udziału w „Szlachetnej Paczce” i wspaniałe przygotowanie podarunków dla rodziny. Bardzo dziękuję całemu Przedszkolu, Pracownikom, Dzieciom, jak i Rodzicom. W imieniu swoim i Rodziny życzymy Państwu Wesołych Świąt! Aby Nowy Rok przyniósł tyle uśmiechu co nam w dniu otrzymania paczek od Państwa.