Szkoła Muzyczna – ,,Tajemnice instrumentów”

Zaproszeni przez szkołę muzyczną w Głogowie obejrzeliśmy film ,,Tajemnice instrumentów”. Była to doskonała okazja do tego, aby dzieci zapoznały się z takimi instrumentami jak saksofon, akordeon, pianino, skrzypce.

Drodzy Rodzice, jeżeli Wasze dziecko wykazuje chęć gry na jakimś instrumencie, to Szkoła muzyczna w Głogowie zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022.

Wysiłek włożony w naukę w szkole muzycznej zapewnia dziecku następujące korzyści:

– lepsze rozwinięcie zdolności logicznego i abstrakcyjnego myślenia,

– pozytywny wpływ na rozwijanie zdolności językowych oraz na rozumienie związków matematycznych i technicznych,

– większą szybkość i dokładność pracy umysłowej,

– wytrwałość i zdolność koncentracji uwagi,

– systematyczność i zdyscyplinowanie,

– umiejętność zarządzania czasem,

– rozwój postrzegania zmysłowego oraz zdolności koordynacji,

– umiejętność radzenia sobie z tremą podczas występów publicznych, co może wywierać pozytywny wpływ na późniejsze życie zawodowe.