UWAGA RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH!!!!

Prosimy Państwa o przygotowanie wyprawki przedszkolaka.

1. Kapcie – podpisane imieniem i nazwiskiem.
  2. Ubrania na zmianę włożone do woreczka z materiału, który również podpisujemy imieniem i nazwiskiem dziecka.
  3. Piżamkę- wygodną i łatwą do ubrania, podpisaną imieniem i nazwiskiem dziecka (dzieci 3- letnie).
  4. Artykuły higieniczne:
       – chusteczki higieniczne – duże pudełko,
    – chusteczki nawilżane.

Drodzy Państwo

Przekazujemy najważniejsze informacje w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

01 września br. dzieci przychodzą normalnie do przedszkola (przyprowadzane do godz. 08.15). Do szatni będzie wpuszczana ograniczona ilość osób, w związku z tym prosimy zarezerwować sobie troszkę więcej czasu – w przypadku nagromadzenia się większej ilości osób może zdarzyć się tak, że trzeba będzie poczekać. Dziecko może wejść do przedszkola tylko z jednym rodzicem. Rodzic zobowiązany jest do założenia maseczki oraz dezynfekcji rąk. Dopiero wtedy można zaprowadzić dziecko do sali, lecz rodzic nie przekracza jej progu.

Dziękujemy za wyrozumiałość i czekamy już na nasze przedszkolaki!