WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2023/ 2024 :)

Drodzy Rodzice

Serdecznie witamy wszystkie nasze Przedszkolaki oraz Rodziców po wakacyjnej przerwie. Naszym Milusińskim życzymy samych wspaniałych chwil spędzonych w naszym przedszkolu, niezapomnianych zabaw i wszelkich radości 🙂

Nowy rok szkolny 2023/2024 rozpocznie się 01.09.2023 r. jako normalny dzień pobytu dzieci w przedszkolu, bez uroczystości o charakterze szkolnym. Prosimy zabezpieczyć dzieci w obuwie zmienne (ze sztywną podeszwą i umocnieniem na piętach) i dodatkową garderobę na zmianę w razie nieprzewidzianych niespodzianek (zostawioną na półce w szatni). Dzieci 3-letnie potrzebują również piżamki (podpisanej) do poobiedniego odpoczynku (przynoszą ją do sali zajęć).

Dzieci 3-letnie zapraszamy do grup: „Jeżyki” oraz „Ślimaczki”.

Czekamy na Was 🙂
Do zobaczenia!