Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 10.11.2021r., w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Głównym celem obchodów było krzewienie wśród dzieci postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i narodu polskiego, kształtowanie miłości oraz przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji. Tego dnia, mieliśmy okazję obejrzeć uroczysty występ naszych kolegów i koleżanek z grup starszych. Wspólnie z innymi przedszkolakami, personelem oraz dyrekcją placówki odśpiewaliśmy nasz hymn, przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski, które w ten sposób uczciły rocznicę odzyskania Niepodległości w ramach akcji ,,Szkoła, przedszkole do hymnu“. W minionym tygodniu, rozmawialiśmy na temat naszej ojczyzny oraz poszerzaliśmy wiedzę na jej temat. Nasza grupa wykonała również prace plastyczne z których stworzyliśmy przepiękną, biało-czerwoną wystawę. Narodowe Święto Niepodległości stało się radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie w pamięci wszystkim, którzy tego dnia świętowali je razem z nami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.