MAJOWE ZADANIE Z PROJEKTU „KREATYWNY PRZEDSZKOLAK – KREATYWNE DZIECKO”

W dniach 24 – 25 maja br. realizowaliśmy 8., ostatnie zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „KREATYWNY PRZEDSZKOLAK – KREATYWNE DZIECKO” – „Dla Mamy i Taty – słoik pełen miłości”.

W ramach realizacji tego zadania poćwiczyliśmy naszą sprawność manualną, spostrzegawczość wzrokową oraz koordynację wzrokowo-ruchową poprzez kreślenie kredkami po wzorze słoiczka, kolorowanie jego wieczka, wyklejanie serduszkami słoiczka oraz wycinanie go nożyczkami i przyklejenie do kolorowej kartki.

W wykonanie laurek dla swoich kochanych mamuś nasze małe „jeżyki” włożyły ogrom swoich małych serduszek 🙂

Zapraszamy na fotorelację 🙂

Za wykonanie wszystkich zadań ujętych w regulaminie w/w projektu nasza grupa oraz nasze przedszkole otrzymały Certyfikaty 🙂