Powitanie wiosny.

W dniu 22 marca 2021r. (poniedziałek) tradycyjnie ,,pożegnaliśmy zimę-powitaliśmy wiosnę”. Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków, wzbudziły już same przygotowania. Dzieci z wielkim zaangażowaniem pomagały w wykonaniu kukły Marzanny oraz kolorowych opasek.

Kiedy wszystko było już gotowe wokół przedszkola ruszył barwny korowód. Dzieci radośnie śpiewały piosenkę ,,Maszeruje wiosna”. Wiosno przybywaj, nie zwlekaj, każdy na Ciebie już czeka… Na zakończenie pochodu powitano wiosnę kolorowymi gaikami, instrumentami. W tym dniu towarzyszyła nam piękna słoneczna pogoda.

Dzieci stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mamy nadzieję że zagości u nas na dobre.