Dzień Dinozaura

W poniedziałek (1.03) obchodziliśmy nietypowe święto jakim jest „Dzień Dinozaura”. Tego dnia nasze przedszkole zmieniło się w „Jurajski park.” Przedszkolaki udały się w podróż do prehistorycznych czasów, a w naszej sali poprzez zabawy i zadania poznawały życie dinozaurów. Dużą atrakcją były odwiedziny Tyranozaura Dinusia, który zachęcał wszystkich do zabawy. Dzieci z zaciekawieniem oglądały filmy edukacyjne o prehistorycznych zwierzętach i pracy paleontologa. Wykonały wiele prac plastycznych z których powstały przepiękne wystawy. Własnoręcznie pomalowały swoje dino-figurki, które zabrały do domu. Dzień ten przeniósł nas w odległy i wciąż tajemniczy świat. Dziękujemy Paniom z grupy Jeżyki za fantastyczne warsztaty i miło spędzony czas.