DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. 22.01.2020 r. grupa „Myszki” od samego rana z niecierpliwością wyczekiwała zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola. Babcie i Dziadkowie nie zawiedli i w tym dniu przybyli licznie, aby podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Specjalnie na tę uroczystość dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.