DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

,,Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20-sty września zbliża się, od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.

20.09.2019 r. to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Tego dnia grupa ,,Myszki” i ,,Kreciki” wspólnie się bawiły. Przedszkolaki tańczyły na gazecie, z balonami, przechodziły tanecznym krokiem pod skakanką. Nie zabrakło muzycznej ,,bitwy” na kulki z papieru. Były tańce przy znanych piosenkach ,,Kaczuchy”, ,,Pszczółka Maja” itp. Na dworze był dla dzieci przygotowany zamek dmuchany, z którego dzieci skorzystały bawiąc się w najlepsze. Miłym podskokom nie było końca. Radość, głośny śmiech towarzyszył wspaniałej zabawie. Na zakończenie była słodka niespodzianka.