Witamy w grupie ,,Ślimaczki”

Drodzy rodzice minął pierwszy wrzesień pierwszy miesiąc uczęszczania waszych dzieci do przedszkola. Był to miesiąc pełen wrażeń i emocji dla dzieci. Dzieci zaadoptowały się w grupie,chętnie przychodzą do przedszkola, większość dzieci nie ma problemów z rozstaniem z rodzicami, czują się bezpiecznie . W razie problemów emocjonalnych zwracają się o pomoc do osób znajdujących się w grupie. Są też także dzieci, które mają jeszcze problem z rozstaniem się z rodzicami , trzeba je zachęcać. Czasem płaczą przez chwilę ale potem chętnie uczestniczą w zabawie. Aktywnie uczestniczą zarówno w zabawach dowolnych jak i kierowanych. Dzieci starają się bawić bezkonfliktowo z innymi dziećmi. Bardzo nas to cieszy.

Zapraszamy do obejrzenia naszych fotorelacji z pierwszego miesiąca dzieci w przedszkolu 🙂