Informacja dla rodziców grupy Kreciki (dawniej Jeżyki)

Szanowni rodzice

Dzieci przyprowadzamy do godz. 8:15, odbieramy od godz.14:15.

(możliwy jest wcześniejszy odbiór dziecka po uprzednim zgłoszeniu nauczycielce)

Dziecko przyprowadza rodzic, który wchodzi do przedszkola w maseczce i jednorazowych rękawiczkach lub po uprzedniej dezynfekcji rąk.

Rodzice wpuszczani będą wraz z dzieckiem do szatni po zmierzeniu temperatury. Liczba osób przebywających w szatni jest ograniczona (co może wydłużyć czas pozostawienia dziecka pod opieką nauczyciela – dlatego warto dziecko przyprowadzić trochę wcześniej).

Rodzic po rozebraniu dziecka w szatni zaprowadza je do sali Kreciki. Opiekunowie nie mogą przekraczać progu sali.

Na stronie internetowej przedszkola w zakładce Aktualności znajdują się informacje dla rodziców- wytyczne GIS oraz oświadczenia rodziców– proszę o zapoznanie się z tymi informacjami, wypełnienie oświadczeń (oświadczenia dzieci młodsze) i przyniesienie ich do przedszkola.

Ze względu na to, że nie mamy jeszcze od Państwa oświadczeń dotyczących upoważnień osób do odbioru dziecka z przedszkola, bardzo proszę, aby przez pierwszy tydzień dziecko odbierane było przez rodziców!!!

Proszę zaopatrzyć dziecko w wyprawkę przedszkolną, w której skład wchodzą:

• Kapcie – podpisane imieniem i nazwiskiem
  • Ubrania na zmianę (bluzeczka, majtki, spodenki) w woreczku również podpisane imieniem i nazwiskiem.
  • Artykuły higieniczne – chusteczki higieniczne duże pudełko oraz chusteczki nawilżające.

Zebranie odbędzie się w najbliższych dwóch tygodniach. O dokładnej dacie zostaną Państwo poinformowani.

Na zebranie przychodzi w maseczce tylko jeden rodzic.

Dziękujemy za wyrozumiałość

Agnieszka Tadajewska