Informacje dla rodziców grupy MOTYLKI (dawniej KRECIKI)

SZANOWNI PAŃSTWO!
Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola
od dnia 01 września 2020 r.

1. Przedszkole jest czynne w godzinach od 06:00 do 16:00.
2. Prosimy o przyprowadzanie dziecka do godziny 8:15!!!
Po wyznaczonym czasie nie będzie możliwości wejścia na teren przedszkola!!!
3. Odbieranie dzieci jest możliwe od godz. 14.15. Istnieje możliwość odbioru dziecka wcześniej po zgłoszeniu tego faktu w placówce.
4. Przyprowadzamy tylko dzieci zdrowe – bez jakichkolwiek objawów chorobowych, w przypadku stwierdzenia niepokojących objawów wskazujących na chorobę (katar, kaszel, gorączka), dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola.
5. Do przedszkola może wejść tylko jeden rodzic z dzieckiem po uprzednim zmierzeniu temperatury przez pracownika przedszkola.
6. Rodzic zobligowany jest do dezynfekcji rąk lub założenia rękawiczek ochronnych oraz zakrycia maseczką nosa i ust.
7. Do szatni będzie wpuszczana ograniczona ilość osób, w związku z tym prosimy zarezerwować sobie rano troszkę więcej czasu.
8. Przyprowadzamy dzieci bezpośrednio do sali Motylków (II piętro). Gdyby zdarzyło się, że w sali nie będzie jeszcze nauczycielki grupy, prosimy dziecko zaprowadzić do sali Krecików.
RODZICE NIE PRZEKRACZAJĄ PROGU SALI!
9. Prosimy, aby dzieci nie przynosiły do przedszkola zabawek, ani innych przedmiotów pochodzących z domu.
10. Jeżeli mają Państwo możliwość wydrukowania oświadczenia w domu to zachęcamy do pobrania druku poniżej, wypełnienia i przyniesienia pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu.

11. Prosimy również o wydrukowanie i uzupełnienie upoważnień do odbioru dziecka tylko tabeli (wpisujemy osoby upoważnione do odbioru dziecka). Pozostałe punkty proszę pozostawić bez zmian.

Jeżeli nie mają Państwo takiej możliwości, dokumenty te zostaną Państwu wręczone przez pracownika przedszkola.

12. Prosimy również o przyniesienie paczki chusteczek higienicznych suchych i mokrych.

Zebranie z rodzicami

odbędzie się dnia 14 września 2020 r. o godz. 15.30 w sali Motylków
(termin zostanie jeszcze potwierdzony).
Na zebranie przychodzi tylko jeden rodzic w maseczce.

Dziękujemy za wyrozumiałość i czekamy już na nasze 6 latki.
Aneta Lepioszka i Julia Karabinowska