Zadanie – wyzwanie „Kreatywnie w domu”

Drodzy Rodzice!

W związku z decyzją rządu o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy.

Wykorzystajmy ten moment na wspólną zabawę z dzieckiem. Postarajmy się, aby ten czas dał naszym pociechom dużo radości i zabawy.

Wyciągnijcie z szuflady flamastry, kredki, farby, a my zainspirujemy Was pomysłami. Będą one się pojawiały każdego dnia na naszej stronie internetowej oraz na profilu FB przedszkola.
Wspólna realizacja zadań sprawi Wam wiele radości, a dzieci będą mogły kreatywnie spożytkować swoje pokłady energii.

Zaczynamy w poniedziałek, 16 marca. My przesyłamy zadanie i instrukcję na każdy dzień.
Jeśli uda Wam się je zrealizować, zróbcie zdjęcie i wklejcie je w komentarzu lub wyślijcie na adres wicedyrektor@pp15.glogow.pl .

Nie liczy się kolejność wykonywania zadań. Wyzwanie z poniedziałku można zrealizować innego dnia, ale zdjęcie umieszczamy pod prawidłowym postem.
Zdjęcia podpisujemy imieniem dziecka i nazwą grupy, do której dziecko uczęszcza.

Najbardziej aktywną i zaangażowaną grupę czeka miła niespodzianka w postaci nagrody.

Zaczynamy od poniedziałku, liczymy na Waszą kreatywność!