Dzień Przedszkolaka

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W tym szczególnym dniu, zabaw i niespodzianek nie było końca… Wszystkie dzieci spotkały się na przedszkolnym placu zabaw i rozpoczęły świętowanie od udziału w wesołym korowodzie oraz od wspólnego odśpiewania przygotowanych wcześniej piosenek. Następnie zostaliśmy zaproszeni do zabawy i udziału w konkursach. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie… Sami się przekonajcie! Zapraszamy na fotorelacje i dziękujemy serdecznie za zaangażowanie w tą szczególną dla naszych dzieci uroczystość.