Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy dzieci z naszej grupy.

W tym roku  grupa będzie nosić nazwę ,,LISKI’’ sala znajduje się na górze po stronie lewej.

Dzieci jak zwykle przyprowadzamy do godziny 8:15, a odbieramy od godziny 14:15 (możliwy jest wcześniejszy odbiór dziecka po wcześniejszym zgłoszeniu nauczycielowi).

Dziecko przyprowadza rodzic, który wchodzi do przedszkola w maseczce
i jednorazowych rękawiczkach lub po wcześniejszej dezynfekcji rąk. Rodzice wpuszczani będą wraz z dzieckiem do szatni po zmierzeniu temperatury, lecz w ograniczonej ilości osób ( może to jednak wydłużyć czas dojścia do sali, proponuję więc przyprowadzać dzieci nieco wcześniej).

Przypominam, że na stronie internetowej przedszkola w zakładce Aktualności znajdują się informacje dla rodziców – wytyczne GIS- proszę o zapoznanie się z tymi informacjami, oraz oświadczenia rodziców (dzieci starsze), które należy pobrać i wypełnić – wymagane podpisy obojga rodziców. Oświadczenie proszę dostarczyć w pierwszych dniach września.

Zebranie z rodzicami planowane jest dnia 10.09.20r na godz 15:30. (przychodzi jeden rodzic w maseczce).

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich rodziców i do zobaczenia.