DRODZY RODZICE !

Przerwa w uczęszczaniu do przedszkola została przedłużona. Proszę nam wierzyć, że jest to trudny czas dla nas wszystkich i z niecierpliwością czekamy na możliwość powrotu do przedszkola.  Zanim to jednak nastąpi  będziemy się starać chociaż w niewielki sposób umilić wam czas spędzany w  domu. Widzimy,       że wielu z Państwa korzysta z propozycji jakie umieszczamy na facbooku i bardzo nas to cieszy. Każdego dnia wśród zdjęć przesyłanych przez rodziców wyszukujemy nasze małe Jeżyki. Jednocześnie zachęcamy Państwa do odwiedzin naszej strony www.pp15.glogow.pl i korzystania z propozycji jakie przygotowujemy dla dzieci. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z rodziców nie będzie miało czasu albo zwyczajnie siły na realizacje tych działań.  Jeżeli jednak uda się Państwu znaleźć chwilę i wykonacie, któreś z zadań pochwalcie się tym , wyślijcie zdjęcie na adres a.tadajewska@tlen.pl a my postaramy się pod koniec każdego tygodnia wykonać fotorelację  z waszych działań. Jeżeli Państwo sami  zrobicie coś ciekawego i będziecie chcieli się  tym z nami podzielić to będzie nam niezmiernie miło.

Życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieje, że szybko się zobaczymy 🙂

Agnieszka Tadajewska

Małgorzata Waszczuk